2025.09.10. MAPEI, GENERÁLKOMMANDÓ, ZEPTER, WPC MARKET
Üdvözlünk az OTTHONNEKED AKADÉMIA Szakmai Napján!
Tervezőként itt első kézből kapsz hiteles, gyártói információkat és a legfrissebb nemzetközi trendeket. Ha szeretnél magabiztos szakmai döntéseket hozni, fejlődni és inspirálódni, itt a helyed!
Regisztrálj most, és csatlakozz a szakmai elit találkozójához!
2025.09.10-i képzés előadói és témái:
9:30 – 9:50 Vendégfogadás – Köszönjük a pontos érkezést!
9:50 – 10:00 OTTHONNEKED köszöntő
10:00 – 10:40 MAPEI: Műszaki megoldások az esztétikus és egészséges lakókörnyezetért
- Színazonos profilok és matt hatású szilikonok a még egységesebb design érdekében
- Hogyan javítsuk a vizesedő falunkat, illetve hogyan szüntessük meg a penészesedést esztétikusan, végleg
Előadó: KOVÁCS SZILÁRD | Partnerszolgáltatási osztály, Osztályvezető
10:40 – 11:00 konzultáció, kötetlen beszélgetés, kávé szünet
11:00 – 11:40 GENERÁLKOMMANDÓ: „Glett vagy gikszer?” – A leggyakoribb hibák és hogyan előzhetőek meg tervezéskor 🛠
- Hogyan lesz a szép tervből sima valóság? Megmutatjuk, milyen technikai részleteket érdemes figyelembe venni már a tervezéskor, hogy a felületképzés ne okozzon esztétikai vagy kivitelezési problémát.
Előadó: SZÉKELY JÓZSEF |Tulajdonos
11:40 – 12:00 konzultáció, kötetlen beszélgetés, falatok
12:00 – 12:40 ZEPTER: Terek, amelyek egészségesebbé teszik az életet
- A belsőépítészet már régen nemcsak a vizuális élményről szól, hanem arról is, hogy a terek hogyan támogatják a mindennapi életminőséget. Nem lehet könnyű kiemelkedni a sok nagyszerű tervező közül. Előadásunkban szeretnénk megmutatni, hogy milyen módon integrálhatók a Zepter innovatív megoldásai –a modern konyhatechnika, a légterápiák és az intelligens alváskörnyezet– úgy, hogy a hálószoba és konyha ne csak gyönyörű, hanem egészséges és harmonikus élettér legyen. Fedezzük fel együtt, hogy hogyan teremthet a design egyszerre szépséget és egészséget.
Előadó: GÁSPÁR-PÁLFFI BRIGITTA | Medical brand igazgató, BÁLINT TAMÁS | oktatási és marketing vezető
12:40 – 13:00 konzultáció, kötetlen beszélgetés, frissítők
13:00 – 13:40 WPC MARKET: Információk hamarosan
- Program egyeztetés alatt
Előadó: Egyeztetés alatt
13:40 – 14:00 Zárás
Az előadásokon való részvétel díjmentes, de előzetes jelentkezéshez kötött!
A jelentkezésről visszaigazoló és megerősítő levelet küldünk, melyben lehetőség van előzetesen is kérdéseket megfogalmazni az előadók felé!
Időtartam: 9:30 – 14:00
Helyszín: 1095 Budapest, Soroksári út 86. – Palatinus Fürdőszobaszalon – konferenciaterem
Résztvevő limit: maximum 30 fő
Megközelíthetőség:
Parkolási lehetőség: Parkolás a Palatinus Fürdőszoba bemutatóterem előtti parkolóban
Tudtad?
Folyamatos felmérések biztosítják, az egy helyen, széles választékkal, megbízható kínálatból felkínált, szakértő kiszolgálással párosult termék ajánlat lényegesen előnyösebb ügyfeleinknek.